We wtorek 04.06.2024r. uczniowie nauczania indywidualnego wraz z rodzicami i nauczycielami wybrali się do Jeżewic, aby wziąć udział w ekologicznych warsztatach plastycznych „Wiosenne wianki”. Wyjazd ten był możliwy dzięki ogromnym sercom dwóch niesamowitych kobiet, przyjaciółek naszej szkoły: pani Gabrysia Peplińska, która nas u siebie ugościła oraz pani Sylwia Matysiuk-Śmierzchalska, która przeprowadziła warsztaty i zapoznała uczestników z niezwykłą sztuką tworzenia wianków z wykorzystaniem naturalnych materiałów. Zajęcia minęły w przyjaznej atmosferze, a stworzone przez uczestników wianki tworzyć będą idealną dekorację drzwi, balkonów oraz ścian, w tym naszej Sali Doświadczania Świata.
Tekst: M.Buza, A.Sobota
Zdjęcia: M. Buza, M.Dworacka, I. Hałas