W dniu 20.12.2023r. w naszej szkole został rozstrzygnięty konkurs "Bożonarodzeniowy wystrój sali", który skierowany był do uczniów kl. I-III. Celem konkursu było kultywowanie tradycji i zwyczajów związanych ze świętami Bożego Narodzenia, stworzenie przyjemnej i świątecznej atmosfery oraz motywowanie uczniów do dbałości o swoje miejsce pracy. Komisja konkursowa dokonała oceny sal według przyjętych kryteriów: pomysłowość, wkład pracy oraz estetyka wykonania. Miło nam zakomunikować, że tytułem zwycięzcy tegorocznego konkursu podzieliły się dwie klasy: Ia i Ib. Wszystkim gratulujemy i dziękujemy za zaangażowanie oraz kreatywność.
Tekst i zdjęcia: A. Kolińska, J. Miławska, V. Dąbrowicz, N. Zwolenkiewicz








