Ostatnie październikowe dni przyniosły nam piękną, pogodę. Przebłyski słońca i wysoka temperatura to idealny czas na spacer i podziwianie jesiennej aury . Z ciepłych dni skorzystały Kubusie, Tygryski i Żuczki, które 23 października wybrały się na wspólny, długi spacer po okolicy. W czasie spaceru korzystały nie tylko z promieni słonecznych, ale i podziwiały kolorowe liście na drzewach Oby więcej takich dni .
tekst i zdjęcia D. Orzoł