Celem konkursu, w którym wzięli udział nauczyciele i uczniowie klas I-III było zwiększenie aktywności rodziców, nauczycieli , uczniów w zakresie wyposażenia uczniów w elementy odblaskowe oraz promowanie działań na rzecz bezpieczeństwa w ruchu drogowym, polegających na:
- popularyzowaniu stosowania przez uczestników ruchu drogowego elementów odblaskowych,
- wyposażeniu jak największej liczby uczestników ruchu drogowego w elementy odblaskowe,
- popularyzowanie przepisów i zasad ruchu drogowego.
Powyższe cele były na bieżąco realizowane. Osoby odpowiedzialne tj nauczyciele: V. Dąbrowicz, M. Sołtys i
A.Sobota dbały o zamieszczanie zgodnych z tematyką konkursu gazetek ściennych. Natomiast rodzice zaangażowali się i zakupili dla uczniów elementy odblaskowe i kamizelki odblaskowe. Za co dziękujemy!
tekst i zdjęcia: V. Dąbrowicz, A. Sobota, M. Sołtys