19.12.2022 r. klasa 1b i 1c uczestniczyła w wycieczce do kina "Helios" w Bydgoszczy na seans filmowy pt. " Świąteczna niespodzianka". Wyjazd miał na celu rozwijanie wrażliwości estetycznej poprzez aktywny odbiór sztuki filmowej, kształtowanie nawyków kulturalnego zachowania się w miejscach publicznych oraz bezpiecznego zachowania się w środkach transportu. To również świetna okazja do integracji uczniów i wzmacniania więzi koleżeńskiej.
Film wprowadził nas wszystkich w cudowny, świąteczny nastrój, pokazał nam prawdziwe, "Świąteczne Miś...sion impossible".
To była bardzo udana wycieczka. Towarzyszyły jej: radość, dobry humor i miłe wrażenie po obejrzanym filmie. Pełni wrażeń kinowych, zadowoleni, w cudownym nastroju świątecznym wróciliśmy do szkoły.
Dzień był wyjątkowo wspaniały...
Tekst i zdjęcia: J. Wyżykowska, A. Kolińska